Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Size
es: Tamaño

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Label
es: Etiqueta

en: Updated
es: Actualizado

en: File name
es: Nombre de archivo

en: Media
es: Multimedia

en: center
es: Centrar

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: No files available.
es: No hay archivos disponibles.

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: The file does not exist.
es: El archivo no existe.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args

en: Category %label has been deleted.
es: %label categoría ha sido eliminada.
