Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Updated
et: Uuendatud

en: File name
et: Faili nimi

en: Media
et: Meedia

en: center
et: keskele

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.
