Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
