Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: File name
is: Skráarnafn

en: Media
is: Margmiðlunarefni
