Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Media
oc: Mèdia

en: center
oc: centre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
