Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Size
ta: அளவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: No files available.
ta: எந்த கோப்புமில்லை
