Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Label
tr: Etiket

en: Updated
tr: Güncellenme

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Media
tr: Medya

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: center
tr: orta

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: No files available.
tr: Dosya yok.
