Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Media
ug: مېدىيا
