Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Media
et: Meedia

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil
