Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Add file | Add files
lt[0]: Pridėti failą
lt[1]: Pridėti failus
lt[2]: Pridėti failų
