Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: A maximum of @count files can be uploaded.
nl: Er kunnen maximaal @count bestanden worden geüpload.

en: Remove @label
nl: @label verwijderen

en: Add file | Add files
nl[0]: Bestand toevoegen
nl[1]: Bestanden toevoegen

en: Allowed providers: @providers.
nl: Toegestane aanbieders: @providers.

en: Added media items
nl: Toegevoegde media-items

en: Removing @label.
nl: Bezig met verwijderen van @label.

en: The media item %label has been removed.
nl: Het media-item %label is verwijderd.
