Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Form mode
ta: படிவம் முறை
