Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Media
ar: ميديا

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة
