Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä
