Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Media
hi: मीडिया

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड
