Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە
