Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Media
my: မီဒီယာ
