Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Media
oc: Mèdia

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge
