MediaElement (2.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: yes
hu: igen

en: none
hu: nincs

en: no
hu: nem

en: Media
hu: Média

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Original Image
hu: Eredeti kép
