MediaElement (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: yes
ne: हो

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: no
ne: हैन

en: Media
ne: मिडिया

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
