MediaElement (2.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: yes
ru: да

en: none
ru: нет

en: no
ru: нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка

en: Original Image
ru: Оригинальное изображение
