MediaElement (8.x-1.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Video Height
nl: Videohoogte

en: Video Width
nl: Videobreedte

en: Original Image
nl: Oorspronkelijke afbeelding

en: Enable MediaElement.js site wide
nl: MediaElement.js op de gehele website inschakelen

en: Download Link
nl: Downloadlink
