MediaElement (8.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Media
uk: Медіа

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Video Height
uk: Висота відео

en: Video Width
uk: Ширина відео

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Original Image
uk: Оригінальне зображення
