Mediaflow (1.0.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Default
lt: Numatytasis

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Bundle
lt: Paketas

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Allowed media types
lt: Leidžiami media tipai

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
