Mediaflow (1.0.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ
