Mediaflow (1.0.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Default
be: Прадвызначана

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Bundle
be: Набор

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам
