Mediaflow (1.0.7-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ
