Mediaflow (1.0.8) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན
