Mediaflow (1.0.8) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Media
el: Μέσα

en: Reference
el: Αναφορά

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Text formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο
