Mediaflow (2.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Text formats
az: Mətn formatları

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Media type
az: Media növü

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
