Mediaflow (2.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Text formats
cy: Fformatiau testun

en: Image style
cy: Arddull delwedd
