Mediaflow (2.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Text formats
eu: Testu formatuak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua
