Mediaflow (2.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Original image
fr: Image originale

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: File type
fr: Type de fichier

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Text formats
fr: Formats de texte

en: Image style
fr: Style d'image

en: Allowed media types
fr: Types de média autorisés

en: Photographer
fr: Photographe

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Media type
fr: Type de média

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
