Mediaflow (2.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Text formats
hr: Oblici unosa

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom
