Mediaflow (2.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Client ID
id: ID Klien

en: Original image
id: Gambar asli

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: File type
id: Tipe berkas

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Text formats
id: Format teks

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Media type
id: Jenis media

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar
