Mediaflow (2.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: - Select -
is: - Velja -

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
