Mediaflow (2.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
