Mediaflow (2.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
