Mediaflow (2.0.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: Original image
ms: Imej asal

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Text formats
ms: Format-format teks

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail
