Mediaflow (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
