Mediaflow (2.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
