Mediaflow (2.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: File type
nl: Bestandstype

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Allowed media types
nl: Toegestane mediatypes

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Media type
nl: Mediatype

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
