Mediaflow (2.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Text formats
ru: Текстовые форматы

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Allowed media types
ru: Разрешенные медиа типы

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Media type
ru: Тип медиа

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
