Mediaflow (2.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Original image
sv: Originalbild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Text formats
sv: Textformat

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Refresh token
sv: Uppdatera ersättningstecken

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
