Mediaflow (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
