Mediaflow (2.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
