Mediaflow (2.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى
