Mediaflow (2.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: File type
vi: Kiểu tập tin

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Text formats
vi: Định dạng Văn bản

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin
