Mediaflow (2.0.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Client ID
de: Client-ID

en: Original image
de: Originalbild

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: File type
de: Dateityp

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Text formats
de: Textformate

en: Image style
de: Bildstil

en: Allowed media types
de: Erlaubte Medienarten

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Media Type
de: Medientyp

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Media type
de: Medientyp

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: Refresh token
de: Refresh-Token

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
