Mediaflow (2.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Text formats
fi: Tekstimuodot

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Allowed media types
fi: Sallitut mediatyypit

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Media type
fi: Median tyyppi
